C E N A  RF MIKROIGŁOWA

Zadzwoń:

 797 319 033

Przed i Po zabieg RF mikroigłowa

Świat Piękna

logo znak rozpoznawczy salonu kosmetycznego świat piękna w białej podlaskiej

twarz,szyja                                          500 zł

twarz, szyja, dekolt                           550 zł

ciało: brzuch lub uda                        550 zł  

RF mikroigłowa to innowacyjna metoda leczenia skóry, która wykorzystuje technologię fal radiowych. Ta nieinwazyjna procedura stymuluje produkcję kolagenu, poprawiając elastyczność i jędrność skóry. RF mikroigłowa jest skutecznym rozwiązaniem dla osób z problemami takimi jak blizny, rozstępy czy utrata jędrności skóry. Dzięki precyzyjnym impulsom RF mikroigłowa pobudza naturalne procesy regeneracyjne skóry, dając trwałe rezultaty.

 

Kto powinien zdecydować się na zabieg, dlaczego warto?

Zabieg z zastosowaniem mikroigłowej fali radiowej rekomendujemy osobom z oznakami starzenia takimi jak utrata jędrności, wiotkość skóry, czy też widoczne zmarszczki. Efekt termiczny fali radiowej powoduje zagęszczenie skóry, jej wygładzenie oraz poprawę elastyczności.

Doskonale sprawdzi się również w redukcji blizn potrądzikowych czy rozszerzonych ujść gruczołów łojowych. Jest to uniwersalna procedura skierowana zarówno do kobiet, jak i do poprawy kondycji wymagającej cery mężczyzn.

Technologia mikroigłowej fali radiowej daje doskonałe efekty w terapii zarówno skóry twarzy, jak i na innych obszarach ciała – ujędrniając przykładowo skórę na brzuchu czy w okolicy kolan i ramion. Jest to bardzo dobry zabieg dla osób, które w efekcie odchudzania borykają się z problemem wiotkiej skóry czy rozstępów.

Czy RF mikroigłowa boli?

Zabieg należy do mało bolesnych. Oczywiście przy bardzo niskim progu bólowym istnieje możliwość wykonania znieczulenia, aczkolwiek nie jest to zalecane. Znieczulenie powoduje lekkie rozpulchnienie i opuchnięcie skóry, co zmniejsza skuteczność zabiegu. Nasi zabiegowcy zawsze wykonują zabieg do granicy bólowej Klienta.

Ile zabiegów RF należy wykonać?

W zależności od kondycji skóry i wieku Klienta zaleca się krótką serię 3-4 zabiegi lub dłuższą serię 4-6 zabiegów. Zabiegi wykonujemy co 4-6 tygodni. W procedurach leczniczych na ciało (rozstępy, wiotki brzuch pociążowy) ilość zabiegów dobierana jest indywidualnie.

Na co pomaga RF mikroigłowa?

Zabieg ma szeroki wachlarz zastosowań:

  • anty age/napięcie skóry/zmarszczki
  • rozszerzone pory
  • poprawa kolorytu
  • redukcja blizn zwłaszcza potrądzikowych
  • redukcja rozstępów
  • regeneracja brzucha po ciąży
  • wyszczuplenie i napięcie podbródka
  • redukcja cieni pod oczami/worków pod oczami/napinanie opadającej powieki

RF  mikroigłowa