Zobacz nasz salon kosmetyczny biała podlaska.kosmetyczka. świat piękna jesteśmy na instagramie.

            Biała Podlaska

Stefana Żeromskiego 44/2

         SALON   KOSMETYKI   PROFESJONALNEJ

             Nasz Salon Kosmetyczny

 

 

 

2

 

 

 

 

Na terenie naszego salonu przestrzegamy wszystkich wytycznych wprowadzonych przez ministra zdrowia oraz wprowadzamy dodatkowe środki ostrożności w związku z COVID-19. Nasi specjaliści zasłaniają usta i nos .Używają jednorazowych rękawiczek. Dezynfekujemy po każdym użyciu stoły do masażu, stoły do manicure, fotel do zabiegów kosmetycznych, fotel do pedicure i fotel fryzjerski. Dezynfekujemy również klamki, wieszaki i lady recepcyjne. Pomieszczenia dezynfekujemy bakteriobójczą lampą przepływową z ozonowaniem powietrza.

   Świat Piękna


Świat Piękna

logo znak rozpoznawczy salonu kosmetycznego świat piękna w białej podlaskiej

O nas

Poznaj nas bliżej

Każdy klient wchodzący do salonu kosmetycznego  jest nowym wyzwaniem. Interesuje nas nie tylko rodzaj cery danej osoby, ale wszystko, co dotyczy jej zdrowia.salon kosmetyczny biała podlaska jest prowadzony przez wykwalifikowany personel.

Każdy klient wchodzący do naszego salonu kosmetycznego jest nowym wyzwaniem. Interesuje nas nie tylko rodzaj cery danej osoby, ale wszystko, co dotyczy jej zdrowia, trybu życia, nawyków czy wykonywanej pracy, interesuje nas człowiek. Ważne jest rozpoznanie potrzeb klienta, ustalenie jego problemów i w zależności od stanu skóry i indywidualnych czynników, dobranie rodzaju zabiegu kosmetycznego. Naszym zadaniem jest dobranie pielęgnacji domowej, ustalenie odpowiednich preparatów detalicznych, często też zalecenie konsultacji lekarskiej. Niezbędnym elementem każdego zabiegu jest wywiad kosmetyczny i uzupełnienie karty klienta. Każdy w naszym gabinecie ma swoją osobistą kartę w której notujemy wszystkie ważne informacje. Im więcej wiemy, tym sprawniej działamy.

Zapisy do salonu kosmetycznego Biała Podlaska,ulica.S.Żeromskiego44

Świat Piękna

Umów się na wizytę

logo.wizyta. zapisy.kosmetyczka biała podlaska.

Masz pytania lub chcesz ustalić termin? 

Zadzwoń:

 797 319 033

lub umów się online:

UMÓW WIZYTĘ