Zobacz nasz salon kosmetyczny biała podlaska.kosmetyczka. świat piękna jesteśmy na instagramie.

            Biała Podlaska

Stefana Żeromskiego 44/2

         SALON   KOSMETYKI   PROFESJONALNEJ

             Nasz Salon Kosmetyczny

 

 

 

2

 

 

 

 

Na terenie naszego salonu przestrzegamy wszystkich wytycznych wprowadzonych przez ministra zdrowia oraz wprowadzamy dodatkowe środki ostrożności w związku z COVID-19. Nasi specjaliści zasłaniają usta i nos .Używają jednorazowych rękawiczek. Dezynfekujemy po każdym użyciu stoły do masażu, stoły do manicure, fotel do zabiegów kosmetycznych, fotel do pedicure i fotel fryzjerski. Dezynfekujemy również klamki, wieszaki i lady recepcyjne. Pomieszczenia dezynfekujemy bakteriobójczą lampą przepływową z ozonowaniem powietrza.

   Świat Piękna


Świat Piękna

W dzisiejszych czasach wygląd jest równie ważny, a czasem nawet ważniejszy niż inne walory osobowościowe. Coraz więcej ludzi przekonuje się o tym, że „piękniejszym żyje się lepiej”, dlatego usługi kosmetyczne cieszą się rosnącym powodzeniem nie tylko wśród pań, ale w coraz większym stopniu również wśród mężczyzn. Kosmetyczka, która zdobędzie zaufanie klientów, może liczyć na ich wdzięczność, przywiązanie i dość wysokie zarobki, dlatego zawód ten cieszy się od lat niesłabnącym zainteresowaniem wśród młodych dziewczyn.Na przestrzeni ostatnich lat kosmetyka niebywale rozwinęła zarówno zakres swojego działania, jak i poziom świadczonych usług. Nawet laik zauważa różnicę pomiędzy zakładem kosmetycznym końca XX wieku, a tym, który możemy odwiedzić obecnie. Dzisiejszy salon piękności to piękne, stylowe wnętrza, wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt o bardzo szerokich możliwościach.

logo znak rozpoznawczy salonu kosmetycznego świat piękna w białej podlaskiej


Świat   Piękna

O nas

Poznaj nas bliżej

Każdy klient wchodzący do salonu kosmetycznego  jest nowym wyzwaniem. Interesuje nas nie tylko rodzaj cery danej osoby, ale wszystko, co dotyczy jej zdrowia.salon kosmetyczny biała podlaska jest prowadzony przez wykwalifikowany personel.

Każdy klient wchodzący do naszego salonu kosmetycznego jest nowym wyzwaniem. Interesuje nas nie tylko rodzaj cery danej osoby, ale wszystko, co dotyczy jej zdrowia, trybu życia, nawyków czy wykonywanej pracy, interesuje nas człowiek. Ważne jest rozpoznanie potrzeb klienta, ustalenie jego problemów i w zależności od stanu skóry i indywidualnych czynników, dobranie rodzaju zabiegu kosmetycznego. Naszym zadaniem jest dobranie pielęgnacji domowej, ustalenie odpowiednich preparatów detalicznych, często też zalecenie konsultacji lekarskiej. Niezbędnym elementem każdego zabiegu jest wywiad kosmetyczny i uzupełnienie karty klienta. Każdy w naszym gabinecie ma swoją osobistą kartę w której notujemy wszystkie ważne informacje. Im więcej wiemy, tym sprawniej działamy.

Zapisy do salonu kosmetycznego Biała Podlaska,ulica.S.Żeromskiego44
Świat Piękna

Umów się na wizytę

logo.wizyta. zapisy.kosmetyczka biała podlaska.

Masz pytania lub chcesz ustalić termin? 

Zadzwoń:

 797 319 033

lub umów się online:

UMÓW WIZYTĘ