500 zł

facebook . Salon Kosmetyczny Biała Podlaska oferuje profesjonalne zabiegi na twarz i ciało.

797 319 033

Lipolaser, czyli inaczej “zimny laser diodowy”, to bardzo nowoczesne rozwiązanie, które wykorzystuje się w medycynie estetycznej w celu redukcji tkanki tłuszczowej u Pacjenta. Innowacyjność polega na użyciu światła laserowego przenikającego przez kolejne warstwy skóry.   Zabiegi z wykorzystaniem urządzenia LipoLaser są niezwykle skuteczne, zapewniają szybką utratę centymetrów, przy czym nie uszkadzają innych tkanek takich jak skóra, nerwy czy naczynia krwionośne.Lipolaser jest remedium na pozbycie się zbędnej tkanki tłuszczowej , redukcję cellulitu , pozbycia się otyłości lub nadwagi.

LIPOLASER - Bezbolesne odchudzanie

P R O M O C J E

 w Salonie Kosmetycznym   Świat Piękna

Ekspresowy lifting skóry – Neuro Lift
GABA&NANA                                                           >Błyskawiczny efekt liftujący i wygładzający 

>Stymulacja mięśni twarzy                              > Pobudza krążenie i dotlenienie                  > Wygładzenie zmarszczek i poprawa napięcia skóry twarzy                                                                           Jeśli twoja skóra potrzebuje odnowy a przed tobą “wielkie wyjście”…

Jeśli martwią Cię zmarszczki czy widoczne “chomiczki” – to nasz zabieg jest świetnym rozwiązaniem!
Expresowy lift Neuro Gaba & Nana, to zabieg który w widoczny sposób napina skórę.
Jest idealnym zabiegiem bankietowym, który możesz wykonać przed wielkim wyjściem.
W efekcie twoja skóra będzie wyglądała dużo młodziej a Ty poczujesz się jak “miliom dolarów”
Expresowy Lift zapewnia zmniejszenie widoczności bruzd (np. bruzda nosowa-wargowa) i poprawę napięcia skóry – to uzyskasz już po 1-szym zabiegu!
Jeśli wykonasz całą zalecona serię, to wypełnią się twoje zmarszczki oraz wyraźnie wzrośnie nawilżenie, dzięki temu twoja skóra odzyska młodzieńczy blask i wigor.
Tylko w marcu
rezerwując wizytę na zabieg
GABA&NANA otrzymujesz
BON o wartości 100 ZŁ
Wystarczy zadzwonić i i umówić
wizytę na zabieg GABA&NANA wraz z
BONEM
To proste

797 319 033

Zapraszamy do Salonu Kosmetycznego w Białaj Podlaskiej Świat Piękna do skorzystania z bonu na zabieg Gaba&Nana.
Świat Piękna

W dzisiejszych czasach wygląd jest równie ważny, a czasem nawet ważniejszy niż inne walory osobowościowe. Coraz więcej ludzi przekonuje się o tym, że „piękniejszym żyje się lepiej”, dlatego usługi kosmetyczne cieszą się rosnącym powodzeniem nie tylko wśród pań, ale w coraz większym stopniu również wśród mężczyzn. Kosmetyczka, która zdobędzie zaufanie klientów, może liczyć na ich wdzięczność, przywiązanie i dość wysokie zarobki, dlatego zawód ten cieszy się od lat niesłabnącym zainteresowaniem wśród młodych dziewczyn.Na przestrzeni ostatnich lat kosmetyka niebywale rozwinęła zarówno zakres swojego działania, jak i poziom świadczonych usług. Nawet laik zauważa różnicę pomiędzy zakładem kosmetycznym końca XX wieku, a tym, który możemy odwiedzić obecnie. Dzisiejszy salon piękności to piękne, stylowe wnętrza, wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt o bardzo szerokich możliwościach.

logo znak rozpoznawczy salonu kosmetycznego świat piękna w białej podlaskiej


Świat   Piękna